Uygun Krediler

Vodafone Bedava İnternet 2021 (7 Farklı Hediye Kampanyası)

Vodafone Bedava İnternet 2021 (7 Farklı Hediye Kampanyası)

Vodafone hediye internet kampanyaları 2021 listesini oluşturmak için baya bir çaba sarf ettik. Ve bütün kampanyalara ulaşarak sizin için çok güzel bir liste oluşturduk. Listemizde hem faturalı hatları hemde faturasız hatları kapsayan haftalık veya aylık olarak alabileceğiniz bedava internet paketleri var.

Vodafone Hızla Kazan Servisi İle Haftalık 1 GB İnternet!

Hızlı Kazan Nedir? Vodafone’un eğlenceli bir bilgi yarışması diyebiliriz. Sorulan her soruya cevap vermek size internet kazandırmaktadır. İlk üyeliğinizde direkt olarak 1 GB hediye internet hakkı tanınmaktadır.

Yarışmanın mantığı çok basit. Her gün 6 soru cevaplama hakkınız bulunmaktadır. Doğru cevap verdiğiniz her soru için 10 puan kazanırsınız. 6 soru için toplam 60 saniye süre tanınmaktadır. Diyelim ki bütün sorulara 40 saniye içerisinde cevap verdiniz. Geriye kalan 20 saniye de puan olarak hanenize eklenmektedir. 500 puanı biriktirmeniz durumunda 1 GB hediye internet paketi hattınıza gönderilmektedir. İnternet paketinin süresi 1 haftalıktır. Her hafta yarışmaya katılarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Yarışmaya üye olmak için hizlakazan.com adresine gidip profilinizi hemen oluşturabilirsiniz. “Üye Ol” butonuna tıklayarak güncel cep telefonu numaranızı girmeniz yeterlidir. İster faturalı ister faturasız olun. Hızla Kazan üyeliği aylık 36 TL gibi ücret ile sunulmaktadır. Ücretsiz internet kazanmak için aşağıdaki diğer 6 kampanyayı inceleyebilirsiniz.

Arkadaşını Davet Edenlere 15 GB Vodafone Bedava İnternet

Vodafone yeni bir kullanıcı kazandırarak 3 ay geçerli 15 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kullanım şartları şu şekildedir;

 • Davet göndereceğiniz kişi diğer operatörden geçmeli veya yeni bir hat satın almalı. (Hat ücretiz kurye ile gönderilmektedir.)
 • Aşağıda göstereceğimiz şekilde Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden davetiye linki oluşturmanız ve bu linki hat taşıyacak veya yeni hat alacak kişiye göndermeniz gerekiyor.
 • Taşıma veya yeni hat alma işlemini bu link üzerinden gerçekleştirmeli.
 • Sınırsız sayıda kişiye davetiye gönderebilirsiniz.
 • 15 GB internet hem sizin hattınıza hem de davet ettiğiniz kişinin hattına yüklenmektedir. (Tanımlanan Vodafone bedava internet hediyelerini 3 boyunca kullanabilirsiniz.
 • Davet ettiğiniz kişinin hattının açılması ile sizin de internetiniz tanımlanmaktadır.

Davetiye oluşturma Adımları:

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak yukarıda bulunan “15 GB Hediye” hikayesine tıklayınız. Akabinde “Arkadaşını Davet Et” butonuna tıklayınız. Davetiye linkini WhatsApp, İnstagram, SMS veya Mail yolu ile gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz davetiye linki karşı taraftaki kişilere aşağıdaki resimdeki gibi gitmektedir.

15 GB Vodafone Bedava İnternet WhatsApp Mesajı (Örnektir), Vodafone hediye internet linki
15 GB Vodafone Bedava İnternet WhatsApp Mesajı (Örnektir)

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndir 5 GB İnternet Hediye

Yeni hat alanlar veya faturasız numara taşıma işlemi yapan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. (bkz. Vodafone Faturasız Numara Taşıma Kampanyaları)

Taşıma işlemi takiben 30 gün içerisinde Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Akabinde “Ek Paketler” bölümüne giriş yaparak hediye internet paketini alabilirsiniz. Hediye internetiniz 1 hafta geçerli 5 GB internettir. GB’leriniz SMS geldikten sonra kullanıma hazır olmaktadır. İnternetinizin bitimine yakın Vodafone tarafından bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Vodafone Yanımda Uygulaması İndirme Sayfaları:

Vodafone Yanımda uygulamasına ait şifre almak için S yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Haftalık Vodafone Bedava İnternet 2021 (Hediye Çarkı)

Yukarıda indirme linkini vermiş olduğumuz Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler; uygulama giriş yap>Avantajlar>Fırsatlar Dünyası>Solda bulunan çarka tıkla! Hepsi bu kadar! Aşağıdaki video üzerinden de sizin için yapmış olduğumuz örnek çark videosunu izleyebilirsiniz. 🙂

*Sizin için yaptığımız hediye çarkı denemesinde 3 GB internet kazandık.

Kullanım Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

 • Hediye çarkından bedava internetin yanı sıra SMS, Dakika ve çeşitli indirim kuponları çıkmaktadır.
 • Çarktan internet kazanmak için uygulamanın son sürümünü kullanmanız gerekiyor.
 • Kazandığınız GB’leri kullanmanız için telefonunuza onay mesajı gelmeli.
 • Kampanyadan faturalı/faturasız bütün hat sahipleri yararlanmaktadır.
 • Faturasız hatların en fazla 20 gün önce TL veya paket yüklemiş olmaları gerekiyor.
 • İnternetlerin kullanım süreleri 1 gün ile 1 hafta arasında değişmektedir.
 • Her hafta sadece 1 kere çark çevirme hakkına sahipsiniz.

Vodafone Seviyorum Testi ile 3 GB İnternet Hediye

Vodafone’nun resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz bir internet kampanyasıdır. Testte sorula soru sayısı 14’tür. Sorulardan sonra size iki seçenek sunulmaktadır. Teste devam ederseniz 3 GB hediye internet kazanırsınız. İlk bir kaç sorudan sonra testi sonlandırırsanız internet kullanım alışkanlığınız hakkında bilgileri edinip internet kazanamadan çıkarsınız. Kampanya şartları ve test soruları için Vodafone Seviyorum İnterneti sayfamıza gidebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnternet Testi 2021, Vodafone bedava internet hediye kampanyası
Vodafone Seviyorum İnternet Testi 2021

Teste devam etmeniz durumunda cep telefonu numaranızı yazmanız istenmektedir. Numaranızı yazıp, gelen şifreyi girdikten sonra internet paketiniz tanımlanmaktadır. Vodafone’lu olmayanlarda bu işlemleri yapabilirler. Kazandıkları 3 GB interneti 1 ay içerisinde Vodafone geçtikleri andan itibaren kullanabilirler. vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ adresine girerek size yöneltilen sorulara cevap verin ve bedava internet alma hakkınızı kullanın.

Yeni SIM Karta Geçenlere 1 Aylık 5 GB İnternet Bedava (Geçiş Ücretsiz)

Telefon kartınız 4.5 G’ye uyumsuzsa hemen bir Vodafone bayisine giderek ücretsiz değişimden yararlanabilirsiniz. Faturalı ve Faturasız bütün hatları kapsamaktadır. Hat geçişi tamamlandıktan sonra 1ay geçerli bedava internetiniz hattınıza tanımlanmaktadır.

Kartınızın 4.5 G’ye uyumlu olup olmadığını anlamak için 4.5G yazarak 4545‘e mesaj atabilirsiniz. Bu sayede 4.5 G üyeliğinizi de tamamlayabilirsiniz. Kart değişim işlemini bayilerden kolaylıkla yapabilirsiniz. 4.5G kullanmaya başladığınızda 10 GB internette hattınıza tanımlanmaktadır.

Hattını Vodafone Taşıyanlar 20 GB Bedava İnternet Kazanıyor!

 • Bu kampanya sadece faturalı hat sahipleri için uygulanmaktadır.
 • Vodafone Faturalı Numara Taşıma veya faturasızdan faturalıya geçenler 20 GB’a kadar internet kazanırlar.
 • 20 GB internetten sadece Red20, Red25, Red30, Red35, Redli Genç 20, Redli Genç Oyun, Uyumlu 10 ve Uyumlu Genç Oyun paketlerini alan müşteriler faydalanabilmektedir.
 • 10 GB internetten sadece Uyumlu 3,Uyumlu 5, Uyumlu 6, Yeni Süper Uyumlu, Uyumlu Genç 4 ve Uyumlu Genç 6 paketlerini alan müşteriler yararlanmaktadır.
 • Hat taşıma işleminden veya faturalıya geçiş sürecinden sonra “Ek Paket Al” bölümüne girerek bedava internetinizi alabilirsiniz.
 • Tarafınıza gönderilen bilgilendirme mesajından sonra internetinizi kullanabilirsiniz.
 • Paket kalan kullanımı Vodafone yanımda uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Paket kullanımları bir kereliğe mahsus ve 30 gün geçerlidir.

Vodafone hediye internet paketleri hakkında sormak istediğiniz bütün soruları aşağıdaki bölümden bizlere sorabilirsiniz. En kısa süre içerisinde sizlere cevap verilecektir. Vodafone üzerinden bilgi almak için Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma adımlarını takip ederek müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca bir önceki yazımızda Vodafone Ev İnterneti Kampanyaları hakkında detaylı bilgiler verdik. Tablet hediye ev internet detayları için yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yazı, güncel 16.12.2020 tarihinde tarafından İnternet Paketleri kategorisi için yazıldı.

"Vodafone Bedava İnternet 2021 (7 Farklı Hediye Kampanyası)" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"Vodafone Bedava İnternet 2021 (7 Farklı Hediye Kampanyası)" Yazısı İçin 4 Yorum Yapılmış

 1. Mstf dedi ki:

  Merhabalar, paylaşım için teşekkürler. Benim bir sorum olacak. Ben Türk Telekomdan Vodafona geçmek istiyorum. İnternet üzerinden çok oyun oynuyorum. Bana hangi paketi önerirsiniz? Teşekkürler.

  1. Cenk İşçiler dedi ki:

   Merhaba mstf bey,

   Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Numara taşıma kampanyalarında oldukça avantajlı paketler ve bedava internet hediyeleri mevcut. Uyumlu Genç Oyun paketi aylık 37 TL’ye toplamda 10 GB internet imkanı sunmaktadır. Bunun 5 GB’si sadece sosyal medya platformları için geçerlidir. Ayrıca geçiş yaptığınız için 20 GB’ye kadar ilk ay hediye edilmektedir.

 2. Mehmet Delibaş dedi ki:

  Gerçekten çok teşekkür ederim. Diğer sitelerde aradığım kampanyanın detaylarını burada buldum. 15 GB internet için sadece akrabalarımızı mı davet edebiliyoruz? Teşekkürler.

  1. Cenk İşçiler dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey,
   Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz. 15 GB bedava internet kampanyası için dilediğiniz kişiyi davet edebilirsiniz. Davet edeceğiniz kişinin farklı bir operatörde olması yeterlidir. Yazımızda da anlattığımız gibi davetiye linkini o kişiye göndermeniz gerekiyor. O linke tıklayarak taşıma işlemi gerçekleştirmesi gerekiyor. O link dışında talepte bulunursa kampanyadan yararlanamazsınız.
   Teşekkürler.