web analytics
Uygun Krediler

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Bankacılık işlemlerimizin artık neredeyse tamamını İnternet şubesi üzerinden veya müşteri temsilcisi üzerinden yapmaktayız. Fakat müşteri temsilcisine direk bağlanma konusunda bazen sorunlar yapabilmekteyiz. Özellikle müşteri hizmetlerine direk bağlanamıyorum diyen ziyaretçilerimiz için bu sayfayı hazırladık. Aşağıda bir çok hızlı yol ile Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüme yapabilirsiniz.

Bilgilendirme: İnternet üzerinden canlı yardım alabileceğinizi biliyor muydunuz? Sayfamızın devamında internet üzerinden canlı sohbet özelliği ile müşteri temsilcisine bağlanmayı resimli olarak anlattık.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak İçin Ne Yapılmalı?

Bu konuda yapılabilecek bir çok alternatif bulunmaktadır. Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2021 tuşlamaları için aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz. Öncelikle 0850 222 0 724 no’lu müşteri iletişim merkezini arayınız. Akabinde bant kaydına göre görüşmek istediğiniz departmanın direk bağlantı tuşlarını aşağıdaki gibi tuşlayınız.

Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum.” diyen ziyaretçilerimiz için 2021 güncel 7 bağlanma yolları şu şekildedir…

Kredi Kartı İşlemleri Menüsünden Direk Bağlanma

Bağlanma 1: Bant kaydından sonra “Kredi kartı işlemleri” için 2’yi tuşlayınız ve giriş yapınız. Girmiş olduğunuz kredi kartı menüsünde 0’ı tuşlayarak direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

Kredi Kartı Menüsünden Şu Şekilde de Bağlanabilirsiniz:

 • 2/1/1‘i tuşlayarak kredi kartı Vakıfbank kredi kartları için şifre belirleyebilirsiniz.
 • 2/1/1 menüsünden ise kartlarınız için yeni şifre belirlemesi yapabilmeniz mümkün.
 • 2/2 tuşlamaları ile var olan kredi kartınızın limitini artırabilir veya azaltabilirsiniz.
 • 2/3 yollarını izleyerek ekstre ödemelerine ait güncel bilgilerinizi edinebilirsiniz.
 • 2/4 tuşlama yolunda ise kredi kartı ekstreleriniz ve harcamalarınıza ait bilgilerinizi mail adresine göndermenizi sağlayabilirsiniz.
 • 2/5 Milplus kredi kartları ile alakalı seyahat hizmetleri ve kampanyalar.
 • 2/6 tuşlamaları ile Asistans hizmetleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.
 • 2/7 yolunu izleyerek kredi kartınızla alakalı kazandığınız puanları sorgulama veya kart limit bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
 • 2/8 menüsünden kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi yapabilirsiniz.
 • 2/0 tuşlamaları Vakıfbank müşteri temsilcisine direk bağlanma gerçekleştirir.

Bankacılık İşlemleri Sebebiyle Hemen Bağlanma Yolu

Bağlanma 2: İkinci bağlanma yolu ise bankacılık işlemleri menüsünden yapılabilmektedir. Bant kaydında söylenen “Bankacılık işlemleri” bölümüne girmek için 3’ü tuşlayın. Sonrasında açılan menüden 0’ı tuşlayarak temsilciye bağlanabilirsiniz. Bu bölümden vadeli veya vadesiz hesabınızla ilgili hizmetler alabilirsiniz.

Banka İşlemleri Menüsünden Ayrıca Şunları Yapabilirsiniz:

 • 3/1 bölümünden Vakıfbank vadeli veya vadesiz hesaplarınız hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
 • 3/2 menüsünden son yapmış olduğunuz banka işlemlerinizi e-mail adresine gönderebilirsiniz.
 • 3/3 Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
 • 3/4 tuşlamalarını yaparak hisse senedi işlemleri hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.
 • 3/5 Vakıfbank internet şubesi şifrelerinizi değiştirebilir veya yeni şifre belirleyebilirsiniz.
 • 3/0 müşteri temsilcisi ile görüşerek; para gönderme, fatura ödemeleri ve diğer hesap sorunları için görüşme sağlayabilirsiniz.
 • 3/9 Bu tuşlamayı yaptıktan sonra da ana menüye yönlendirilirsiniz.

Şifre ve Kampanyalarla ilgili Müşteri Temsilcisine Bağlanma Adımları

Müşteri temsilcisine bağlanmak için en çok seçeneğinin olduğu menüdür. Bu menü oldukça karışık olduğu için bağlanma tuşlamalarını dikkatlice takip etmenizi öneriyoruz. Şifre ve kampanyalarla ilgili bağlanma gerçekleştirmek için ana menüden 4’ü tuşlayarak bu menüye giriniz. Akabinde aşağıdaki adımları izleyiniz.

Dikkat: Aşağıdaki tuşlama sıralamalarını Anamenü’den itibaren yapmanız gerekiyor.

 • 4/2/7 ile direk müşteri temsilcisine bağlanırsınız.
 • 4/2/1/2 ana menüden itibaren bu tuşlamaları sırasıyla yaparak müşteri hizmetlerine bağlanıp kredi kartı şifresi belirleme işlemi yapabilirsiniz.
 • 4/2/2/2 tuşlamalarını sırayla tuşlamanız neticesinde müşteri temsilcisine bağlanıp telefon bankacılığı şifresini belirleyebilir veya değiştirebilirsiniz.
 • 4/2/3/2 adımlarını izleyerek de İnternet bankacılığı ile alakalı şifre alma, şifre yenileme, şifremi unuttum gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca aynı bölüme 4/2/3/3 bağlanma yolunu kullanarak da ulaşabilirsiniz.
 • 4/5 adımlarını gerçekleştirmeniz durumunda Vakıfbank POS destek hattı ile iletişime geçersiniz.

Yukarıda listelemiş olduğumuz tuşlama sıralamalarını ana menü üzerinden yaparak ilerleyiniz. Zaten bant kaydında 4. sıradaki işlemlere geldiği zaman “Şifre ve Kampanya Bilgileri” bilgileri diyecektir. Sorunsuz olarak bu yolları izlemeniz halinde hepsi ile direk müşteri iletişim merkezine bağlanabilirsiniz. Bu yollar 2021 yılı için oluşturulmuş güncel adımlardır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Canlı Yardım: İnternetten Görüşme

Devlete ait bankalar arasında yer alan Vakıfbank’ta Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezleri gibi canlı sohbet uygulamasına geçmiştir. Sistem çok basittir. Buradaki canlı destek sayfasına giderek aşağıdaki adımları yapmanız neticesinde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Özellikle banka müşterisi olmayan kişiler görüşmelerini buradan yapabilirler.

Vakıfbank müşteri hizmetleri ile canlı görüşme ekranı 2021, vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma
Vakıfbank müşteri hizmetleri ile canlı görüşme ekranı 2021

Vermiş olduğunuz canlı destek sayfasına giriş yapınca kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz. Banka müşterilerinin telefon numaralarının sisteme kayıtlı olan numara ile aynı olmasına özen göstermesi gerekmektedir. Ayrıca yapacağınız işlem konusunda sorununuz ne ile alakalı ise onu seçmekte özen gösteriniz. Şunları seçebilirsiniz…

 • Bankomat ve Kredi Kartı Kayıp Çalıntı
 • Kredi Kartı İşlemleri
 • Şifre İşlemleri
 • Hesaplar
 • İnternet / Mobil Bankacılık
 • ATM İşlemleri
 • Kredi Hesaplama
 • Kredi Kartı Başvurusu
 • Para Transferleri
 • Kredi Kartı Başvuru Sorgulama işlemlerinden sizin için en uygun olanını seçmelisiniz.

Akabinde diğer bilgilerinizi eksiksiz ve yanlışsız olarak girerek, görüşme başlat butonuna tıklayarak bekleyiniz. Beklemenin ardından müşteri temsilcisi sohbete katılacaktır. Bu şekilde işlemlerinizi yazarak aktarabilirsiniz. Vakıfbank müşteri temsilcisine direk bağlanma 2021 alternatifleri içerisinde en çok tavsiye ettiğimiz yol budur.

Vakıfbank Müşteri İletişim Merkezi Soruları

Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç?

Bankanın müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724‘dür.

Telefon Bankacılığı Kullanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Vakıfbank telefon bankacılığı kullanmak için bankanın Bireysel Ürün ve Hizmet Paket Sözleşmesini kabul etmiş ve imzalamış olmanız gerekmektedir.

Telefon Bankacılığı Şifresini Nasıl Belirlerim?

Vermiş olduğumuz müşteri hizmetleri numarası üzerinden işlem yapmak için kredi kartı şifrenizi veya banka kartı şifrenizi kullanmanız yeterlidir.

Müşteri İletişim Merkezine Bağlanarak Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Şube üzerinden gerçekleştirebileceğini bir çok işlemi telefon bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, hesap işlemleri, şifre işlemleri, para gönderme, yatırım ve döviz işlemleri gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İstiyorum Ama Ücreti Bilmiyorum?

Yapmış olduğunuz direk görüşmeler için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Cep telefonu ile yapacağınız aramalarda hattınıza tanımlı dakikalardan kesilmektedir. Ev telefonu ile arama yaparsanız, şehir içi görüşmesi üzerinden ücret kesilmektedir.

Yurt Dışından Bağlanılan Tel No Nedir?

Yurt dışından bankacılık hizmetleri için bağlanmak isteyen banka müşterileri 0090 0850 222 0 724 numarasını tuşlayarak bağlanabilirler.

Bu yazı, güncel 29.12.2020 tarihinde tarafından Müşteri Hizmetleri Numaraları kategorisi için yazıldı.

"Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021" Yazısı İçin Hiç Yorum yapılmamış

Bu konu hakkında herhangi bir soru sorulmamış. Yukarıdaki bölümden konu hakkındaki sorularınızı veya görüşünüzü yazabilirsiniz.