Uygun Krediler

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu (30 Saniyede World Kartlar)

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu (30 Saniyede World Kartlar)

Vakıfbank kredi kartı başvurusu işlemi; SMS, internet sitesi ve daha bir çok hızlı yollar ile yapılabilmektedir. Burada önemli olan hangi kredi kartını seçeceğinizdir. Bankanın sunmuş olduğu kişiye özel kredi kartları ile size en uyumlu kredi kartını almanızı önermekteyiz.

Bilgilendirme: Sayfamızda kredi kartı başvurusu adımları, kartların yıllık ücretleri, kart başvuru sonucu öğrenme gibi bir çok önemli detayın yanı sıra diğer bankaların kredi kartı sayfaları da yer almaktadır. Yazımızın sonunda diğer bankaların kredi kartlarını da inceleyerek kart başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank World Kart Size Hangi Avantajları Sunar? (Önemli)

Kart başvurusu adımlarına geçmeden önce kartı daha iyi tanımanız açısından bazı önemli özelliklerini sıralamak istedik. Zira her kartın sunmuş olduğu özellik farklılık gösterebilmektedir.

 • Son döneme ait kart borcunuzu ekstre erteleme özelliği ile 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Erteleme işleminde %1.10 faiz uygulanmaktadır. (Bkz. Kredi kartı borç ertelemesi)
 • Vakıfbank kredi kartınızı cep telefonunuza tanıtarak 250 TL ve altındaki bütün harcamalarınızı telefonunuzla yapabilirsiniz.
 • Taksitli nakit avans özelliğini kullanarak banka ATM’leri üzerinden günlük 4.000 TL’ye kadar şubelerden 20.000 TL’ye kadar nakit avans kullanabilirsiniz. Standart World card sahipleri 4-12 ay vade ile BusinessCard’lar 18 aya kadar vadeli olarak kullanabilirler. (Detaylar için taksitli nakit avans hesaplama sayfasına gidebilirsiniz.)
 • Bireysel kredi kartınızla yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi %1.25 faiz oranı ile 12 ay taksitli olarak kullanabilirsiniz.
 • Harcama sözünüze karşı 500 TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz. Aylık en az 1.000 TL harcama sözünüze karşı ilk ekstrenizde 75 TL indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Diğer kredi kartı borçlarınızı Vakıfbankk World kredi kartına taşıyabilirsiniz. (Detaylara borç transfer kredisi veren bankalar sayfasından ulaşabilirsiniz.)

SMS ile Vakıfbank World Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

En çok tercih edilen başvuru yollarından birisi de SMS ile internet üzerinden kart başvurusu yapma işlemidir. Telefondan mesaj ile başvuruda bulunmak için VB yazarak boşluk bırakın ve TC Kimlik Numaranızı yazarak 5724’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Vakıfbank sms ile kredi kartı başvuru örneği
sms ile kredi kartı başvuru örneği

Öğrenci kredi kartlarında başvuru işlemi daha farklıdır. Mesajlar bölümüne girerek LIKE yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı yazarak 5724‘e mesaj gönderebilirsiniz.

İnternetten Anında Kredi Kartı Başvurusu Yapabilirsiniz!

İnternet sitesi üzerinden bir form doldurarak da vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Buradaki başvuru sayfasına gidiniz. Akabinde “Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum.” ibaresini onayladıktan sonra “Kart Başvurusu” butonuna tıklayınız.

Vakıfbank internetten kredi kartı başvurusu, anında onaylı kredi kartı alma adımları
Yukarıdaki görselde olduğu gibi…

Açılan ekrandaki bilgilerinizi eksiksiz olarak girip kaydet ve ilerle butonuna basınız. Özellikle cep telefonu bilgilerinizin güncel olmasına özen gösteriniz. Çünkü başvuru sonucunuz bu cep telefonu numarasına gönderilmektedir.

Anında Kredi Kartı Başvurusu İçin Diğer Alternatifler

 1. Çağrı Merkezi Üzerinden Başvuru: Vakıfbank müşteri hizmetlerini 0850 222 0724 arayarak başvurular menüsünden kart başvurusu yapabilirsiniz.
 2. Şube: Banka şubelerine giderek de kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 3. ATM: Vakıfbank ATM’leri üzerinden de kart başvuru yapabilirsiniz. ATM’ler üzerinden hem kredi hem kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kendinize En Uygun Kredi Kartını Seçin!

 • Klasik World Kart: Yukarıda saydığımız bütün özellikleri karşılayan ve Vakıfbank’ın en çok tercih edilen kredi kartıdır. Kartın detaylı özelliklerini Klasik World Kart sayfası üzerinden keşfedebilirsiniz.
 • Gold Kart: Yüksek limitli ve avantajlı indirimlere sahip kredi kartıdır. Yurtdışında yapacağınız 100 dolar ve üzeri harcamalarınızda %5 indirim imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Gold Kart sahiplerine özel kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.
 • Vakıfbank Platinum Kart: VakıfBank Platinum ile VakıfBank ve World üye iş yerlerinde kazandığınız Worldpuanlarla 1,5 kat değerli uçak bileti alabilir, otel/tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Detaylı inceleme için Platinum kart sayfasına gidebilirsiniz.
 • Like Kart: Öğrenciler için verilen ve sinema tiyatro harcamalarında özel indirimlerden faydalanılan bir kredi kartıdır. Kartın yıllık üyelik ücreti 13 TL’dir. Yıllık kart ücreti almayan kartlara üniversite Öğrencilerine kredi kartı veren 10 banka yazımızdan ulaşabilirsiniz.
 • Express Card: Vakıfbank şubeleri üzerinden başvuru yapıp anında alınan bir karttır. Kartınızı aldığınız andan itibaren kullanıma açılır. Ayrıca yıllık kart ücreti talep edilmemektedir. Üye iş yerlerinden yapmış olduğunuz harcamalarda World Puan kazanabilirsiniz.
 • Vakıfbank Sanal Kredi Kartı: Asıl kartınıza bağlı olarak açılan sanal kartınızla güvenli internet alışverişi yapabilirsiniz. Sanal kartlar için yıllık ücret talep edilmemektedir. Sanal kartı internet alışverişlerinde kullanmanız asıl kart bilgilerinizin güvenliği için oldukça faydalı bir karar olacaktır.

Güncel Vakıfbank Kredi Kartı Kampanyaları Nelerdir?

 • 25 TL değerinde World Puan kazanmak için için tek seferde ve 3 adet 125 TL ve üzerinde alışveriş yapmalısınız. (Kampanya Süresi: 10-30 Kasım 2020)
 • Vakıfbank World kartınıza ait ödemelerinizi 3 ay erteleyebilir ve 6 taksit imkanı ile geri ödeyebilirsiniz.
 • Market ve kasap harcamalarınızda yapacağınız ilk 125 TL’lik harcamada 15 TL, ikinci 125 TL’lik harcama da 15 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde World Puan kazanabilirsiniz.
 • World kredi kartına sahip olduktan sonra ilk 250 TL’lik market harcamalarından sonraki 250 TL’lik harcamalarınıza 20 TL değerinde World Puan hediye. Toplamda 60 TL değerinde puan kazanabilirsiniz.
 • Akaryakıt harcamaları 4×150 TL şeklinde yapanlar için 50 TL indirim uygulanmaktadır.
 • E-ticaret siteleri üzerinden yapacağınız 3×300 TL’lik alışverişlerinize 50 TL değerinde World Puan hediye edilmektedir.
 • Tüm kart kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Yıllık Kredi Kartı Ücretleri Ne Kadar?

 • World Classic Kart Ücreti (Asıl Kart): 113.00 TL
 • Gold Kart Ücreti (Asıl Kart): 139.00 TL
 • Platinum Kart Ücreti (Asıl Kart): 164.00 TL
 • Business Card Kart Ücreti (Ek Kart): 120.00 TL
 • Taraftar Kart Ücretleri: 113.00 TL
 • Öğrenci Kart (Like Card) Ücreti: 13.00 TL

Kart Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Banka müşterisi olanlar internet şubesine veya mobil uygulamaya giriş yaparak başvurular sekmesinden Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini gerçekleştirebilirler. Veya müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzun hangi aşamada olduğunu müşteri hizmetlerine bağlanmadan öğrenebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden anında sorgulama işlemi yapmak için burada bulunan sorgulama sayfasına giriş yapınız. Başvuru yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi(TCKN ve Cep Telefonu Numarası) girerek sonuca ulaşabilirsiniz. Kart başvuru sonucu olumlu da olsa olumsuz da olsa SMS ile karşı tarafınıza iletilmektedir.

Bu yazı, güncel 22.11.2020 tarihinde tarafından Kredi Kartları kategorisi için yazıldı.

"Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu (30 Saniyede World Kartlar)" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu (30 Saniyede World Kartlar)" Yazısı İçin Hiç Yorum yapılmamış

Bu konu hakkında herhangi bir soru sorulmamış. Yukarıdaki bölümden konu hakkındaki sorularınızı veya görüşünüzü yazabilirsiniz.

AkbankDenizbankQNB FinansbankGaranti Bankası
HalkbankING BankKuveyt TürkŞekerbank
TEBİş BankasıVakıfbankYapı Kredi
Ziraat BankasıZiraat Katılım