web analytics
Uygun Krediler

Taahhütsüz Ev İnterneti Paketi Veren 6 Firma 2024 (Güncel)

Taahhütsüz Ev İnterneti Paketi Veren 6 Firma 2024 (Güncel)

Türkiye’de bir çok büyük firma Taahhütsüz internet paketi sunmaktadır. Bizde sizler için bütün firmaları tek tek araştırdık. Toplamda 6 adet firma taahhüt şartı aramadan internet paketi sunmaktadır.

Kullanmayı tercih ettiğiniz firmanın paket özelliklerini detaylı bir şekilde okumanızı öneriyoruz. Çünkü cayma hakkınızı kullandığınız zaman ekstra masrafların çıkması sizi şaşırta bilir. Bu yüzden paket sayfalarına giderek detaylı bir inceleme yapmanızı öneririz. İşte bütün taahhütsüz internet paketleri…

DigiTurk Taahhütsüz Ev İnterneti Paketi

Sabit Fiyat İle DigiTurk İnternet Paketi 2021, taahhütsüz internet paketleri
Evin Yıldızı DigiTurk Paketi19 TL
Taahhütsüz İnternet (Turk Net)85 TL
*İnternet paketi içeriği toplada yer alan hizmetlerden oluşmaktadır. Toplam paket fiyatı 104 TL olmaktadır.

DigiTurk, yeni müşterileri için ev telefonsuz internet paketi sunmuştur. Pakette güncel olarak 100 Mbps’e kadar internet hızı verilmektedir. Taahhütsüz olarak internet paketine sahip olmak için DigiTurk Evin Yıldızı Paketini de almanız gerekmektedir.

Kampanyadan sadece yeni aboneler yararlanabilirler. Sunulan bu kampanyadan yararlanmak için Evin Yıldızı aboneliğinizi 12 ay taahhütlü olarak yaptırmanız gerekmektedir. Kampanya detayları ve başvuru sayfası için burada ki DigiTurk Bireysel İnternet sayfasına gidebilirsiniz.

TurkNet Taahhütsüz Şartsız İnternet Kampanyası

Turk Net Tahhütsüz 100 MBPS Hızlı İnternet

Yukarıda ki görsel de görmüş olduğunuz gibi 100 Mbps’e kadar internet hızına ayda sadece 85 TL ile sahip olabilirsiniz. DigiTurk paketi içerisinde alacağınız interneti TurkNet üzerinden tek olarak daya uygun fiyata almanız mümkün. TurkNet Taahhütsüz internet paketi ile cayma bedeli ödemeden dilediğiniz zaman internetinizi kapatabilirsiniz.

Evinizde telefon veya internet hattı bulunmuyorsa ilk 3 ay hizmet bedeli olarak 33 TL faturanıza yansıtılmaktadır. Ayrıca abonelik işlemini banka veya kredi kartı ile yapmanız durumunda ilk 3 ay boyunca faturanızı 22 TL yansıtılmaktadır. Kampanyaya başvuru yapmak ve daha detaylı bilgiler edinmek için başvuru sayfasında ki formu doldurmanız yeterlidir.

Millenicom Taahhütsüz Evde İnternet Paketi 2024

Millenicom taahhütsüz 3 farklı ev interneti kampanyası 2021
Fiber 16 PaketiFiber 35 PaketiFiber 100 Paketi
79,90 TL84,90 TL109,90 TL
16 Mbps hız35 Mbps hız100 Mbps hız
KotasızKotasızKotasız

Millenicom yeni müşterileri için 3 farklı taahhütsüz ev interneti kampanyası sunmaktadır. Millenicom’dan ve internet bağlatmadan önce buradaki altyapı sorgulama sayfasından adresinizi yazarak alt yapınızın bağlantıya uygun olup olmadığını sorgulayınız.

Millenicom, hem Türk Telekom hem de Superonline alt yapısını kullandığı için internet hızı oldukça yüksektir. Yukarıdaki internet paketlerine ister taahhütlü, ister taahhütsüz olarak abonelik açtırabilirsiniz. Tabloda da görmüş olduğunuz üzere bütün internet paketleri kotasız olarak verilmektedir.

Netspeed Hızlı ve Taahhütsüz Şartsız İnternet Kampanyaları

Netspeet internet, bütün taahhütsüz internet paketleri

ADSL Net Eko:

 • İnternet Hızı: 8 Mbps
 • Upload Hızı: 1 Mbps
 • Paket Fiyatı: 58,00 TL

ADSL Net Avantaj:

 • İnternet Hızı: 16 Mbps
 • Upload Hızı: 1 Mbps
 • Paket Fiyatı: 66,00 TL

VDSL Speedmax Smart:

 • İnternet Hızı: 35 Mbps
 • 100 GB Smart Kota
 • Her Ek 1 GB 50 Kuruş
 • 76 TL’ye ulaşınca sınırsız
 • Paket Fiyatı: 63,00 TL

VDSL Speedmax:

 • İnternet Hızı: 35 Mbps
 • Upload Hızı: 6 Mbps
 • Paket Fiyatı: 76,00 TL

VDSL Speed Pro 75:

 • İnternet Hızı: 75 Mbps
 • Upload Hızı: 8 Mbps
 • Paket Fiyatı: 94,00 TL

Fiber Fiber Eko:

 • İnternet Hızı: 24 Mbps
 • Upload Hızı: 6 Mbps
 • Paket Fiyatı: 79,00 TL

Fiber Fiber Star:

 • İnternet Hızı: 35 Mbps
 • Upload Hızı: 6 Mbps
 • Paket Fiyatı: 89,00 TL

Fiber Fiber Pro 75:

 • İnternet Hızı: 75 Mbps
 • Upload Hızı: 8 Mbps
 • Paket Fiyatı: 94,00 TL

Bütün internet paketlerini taahhütsüz olarak veren Netspeed’in en ucuz internet paketi ise Net Eko’dur. Paket fiyatı şuanda güncel olarak 53 TL‘dir. Limitsiz olan bu internet paketinde hız 8 Mbps’e kadar çıkabilmektedir. İnternetinizden memnun kalmadığınız durumda şartsız koşulsuz olarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Aboneliğin 2 ay içerisinde sonlandırılması durumunda Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti için taksitli ödeme tercih edilmişse KDV ve ÖİV dahil 100 TL tutarındaki kurulum ücreti ve Aktivasyon Ücretinden tahakkuk eden tutarın kalan taksit’i ile aylık paket fiyatı netspeed faturasına yansıtılır.

Gıbır Net Ev Telefonsuz Taahhütsüz İnternet

Gbır Net Tahhütsüz Ev İnterneti Paketleri 2021
G-NET MAXIG-NET MEGAG-NET FİBER
16 Mbps İndirme35 Mbps İndirme100 Mbps İndirme
1 Mbps Yükleme3 Mbps Yükleme5 Mbps Yükleme
Aktivasyon Ücreti YokAktivasyon Ücreti YokAktivasyon Ücreti Yok
60 TL70 TL85 TL

Fiber internet bağlatmak isteyen internet müşterilerinden 10 TL modem kirası alınmaktadır. Aboneliğinizi bitirmek istediğiniz zaman modemi iade etmeniz gerekmektedir. Modem iade edilmediği takdirde 350 TL modem ücreti tahsil edilmektedir.

Türkiye’de çok fazla kullanıcı olmasa da oldukça düşük fiyat garantisi ile fiber ve taahhütsüz internet hizmeti sağlamaktadır. Detaylı bilgilere gibir.net.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitede WhatsApp destek hattından bilgi edinebilirsiniz.

ORIS Telekom İnternet Kampanyaları 2024

ORİS Telekom İnternet Paketleri 2021
PaketHızKotaFiyat
Süper İnternet 8:8 MbpsLimitsiz59.90 TL
Süper İnternet 16:16 MbpsLimitsiz64.90 TL
Süper İnternet 35:35 MbpsLimitsiz74.90 TL
Süper İnternet 50:50 MbpsLimitsiz94.90 TL
Süper İnternet Eko:8 Mbps100 GB59.90 TL
Süper İnternet 24:24 MbpsLimitsiz84.90 TL
Süper İnternet 100:100 MbpsLimitsiz134.90 TL

ORİS Telekom taahhütsüz ev interneti kampanyalarına ait fiyat ve özellikler yukarıdaki tabloda ki gibidir. Hız ve hizmet kalitesine önem veren bir firma olduğunu referans hizmetlerinden anlayabiliyoruz.

Ayrıca arkadaşınızı ORİS Telekom’a davet etmeniz neticesinde hem siz hem de davet etmiş olduğunuz arkadaşınız 1 ay bedava internet kullanım hakkına sahip olmaktadır.

Sonuç:

Türkiye’de şuanda Taahhütsüz olarak internet hizmeti veren toplam 6 firma bulunmaktadır. Bu sayfamızda sadece paketlere ait fiyat ve diğer önemli bilgilere yer verdik. Hangi firmayı tercih ederseniz edin detaylı olarak kampanya bilgilerini okumadan imzalamamanızı öneriyoruz. Zira Türkiye’de yaşadığımız için her an faturamıza ekstra bir ücret yansıtılması işten bile değil. 🙂 Konu hakkında ki sorularınızı bizlere aşağıdaki bölümden iletebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Taahhüt Nedir?

Kelime anlamı olarak “Bir şey yapmayı üstüne alma, üstlenme.” anlamına gelmektedir. İnternet sağlayıcıları genellikle en az 12 ay taahhüt istemektedirler.

Taahhütsüz İnternetlerde Cayma Bedeli Nedir?

Taahhütsüz ev internetlerinde cayma bedeli alınmamaktadır. Fakat bazı kampanyalarda modem ücreti vs gibi ekstra masraflar çıkabilmektedir.

Hangi Firmayı Tercih Etmeliyim?

Paket fiyatı ve performansı size en uygun olan firmayı seçtikten sonra bölgenizde ki altyapı sorgulamasını yapmalısınız. Bölgenizdeki altyapı yetersizliği internet kalitenizi düşürür.

Bu yazı, güncel 15.06.2024 tarihinde tarafından İnternet Paketleri kategorisi için yazıldı.

"Taahhütsüz Ev İnterneti Paketi Veren 6 Firma 2024 (Güncel)" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"Taahhütsüz Ev İnterneti Paketi Veren 6 Firma 2024 (Güncel)" Yazısı İçin 2 Yorum Yapılmış

 1. Hüsamettin Coşkun dedi ki:

  internet firmaları vatandaşı abone yapana kadar cenneti vaat ediyorlar abone yaptıktan sonra cehennemi yaşatıyorlar. arıza ihbarı yapmak bile dakikalar sürüyor. çünkü karşınıza insan değil makineler çıkıyor. ttnet yıllar önce çektikleri telefon hatlarından hizmet veriyor. alt yapı yok kopuk kablolar direklerde sallanıyor. şehir merkezlerinde liks semtlerde fiber hat.kenar mahallelerde rüzgarda kesilen hatlar. 10 yıl kullandığım hattı sürekli kopmalar olduğu için iptal ettirdim. yeniden abone olabilmek için 4-5 ay uğraştım. sonunda tt alt yapısını kullanan başka firma başka bir numaradan port açtı.

 2. kompresör dedi ki:

  Uygun fiyatlı ve kaliteli kompresörlerle bütçenizi zorlamayın. En iyi teklifler için hemen arayın.