Uygun Krediler

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (SMS ile Bütün CardFians Kartlar)

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (SMS ile Bütün CardFians Kartlar)

Bütün CardFinans kredi kartlarına ait başvuru işlemlerini tek tek yazdık. Fakat QNB Finansbank kredi kartı başvurusu işleminden önce alacağınız kartın hangi özelliklere ve ayrıcalıklara sahip olduğunu bilmeniz sizin yararınıza olacaktır! Bu yüzden sayfamızda ilk önce hangi kredi kartını almak istediğinize karar vermenizi öneririz.

Bilgilendirme: Sayfamızın sonunda bulunan diğer bankaların kredi kartlarını da incelemenizi öneririz. Zira her kart programının sunduğu avantaj birbirinden farklıdır. Ayrıca kartlar hakkında sormak istediklerinizi sayfa sonundan bize gönderebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartlarının Önemli Özellikleri

 • Bankanın bünyesinde bir çok farklı özelliğe sahip kart bulunmaktadır. (Emekli, hemşire, ev hanımları, öğrenci vs.)
 • CardFinans kredi kartınızla üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde Para Puan kazanırsınız. (Kartınızda biriken puanlarınız 0,01 kuruş ile çarpılarak hesaplanmaktadır.
 • 250.000’den fazla üye iş yeri ve 1.500’ün üzerinde markada avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.
 • Taksit Kolay özelliği sayesinde 50 TL ve üzeri yapmış olduğunuz harcamaları 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
 • CardFinans kredi kartı ile yapacağınız market ve akaryakıt harcamalarınızda %5 oranında indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Gelir belgesiz olarak anında taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. (bkz: Nakit avans hesaplama)
 • Kartınızın son asgari ödemesini yaptıktan sonra geriye kalan ekstre borcunuzu 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

SMS ile QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu: Hızlı ve kolay bir ön başvuru yapmak istiyorsanız TC Kimlik Numaranızı yazarak 2273‘e mesaj göndermeniz yeterlidir. SMS ile yapmış olduğunuz başvuru sonucunuz banka tarafından değerlendirildikten hemen sonra tarafınıza bildirilir.

SMS ile yapacağınız CardFinans kredi kartı başvurusu işleminde hangi operatörde olursanız olun mesaj ücreti olarak vergiler dahil 0,65 TL kesinti uygulanır. SMS ile yapmış olduğunuz başvurular banka tarafından değerlendirilir ve tarafınıza SMS yolu bilgi verilir. Yada başvuru sonucunuzu yazımızın devamında verdiğimiz yol ile sorgulayabilirsiniz.

İnternetten CardFinans Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

SMS ile başvurunun yanı sıra internet sitesi üzerinden de saniyeler içerisinde kart talebinde bulunabilirsiniz. Burada ki başvuru sayfasına giderek TC Kimlik Numaranız ve güncel Cep Telefonu numaranızı yazarak başvurunuzu anında yapabilirsiniz. Başvuru işleminde güncel numaranızı yazmayı unutmayınız. Zira kart başvuru sonucu bu numaradan size iletilecektir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Diğer Alternatifler:

 1. Müşteri Hizmetleri Üzerinden Başvuru: 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank çağrı merkezinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
 2. Banka Şubesinden Başvuru: QNB Finansbank şubelerine giderek kart talebinde bulunabilirsiniz. Şubelerden kart başvurusu yapmanın avantajı ise başvuru yapmadan önce kart onayı alıp almayacağınız konusunda bilgi edinebiliyor olmanızdır.
 3. İnternet Bankacılığı: Banka müşterileri internet şubesinden “Başvurular” menüsüne giriş yaparak QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilir.

Kişiye Özel QNB Finansbank Kredi Kredi Kartı Ailesi

Sayfamızın başında da belirttiğimiz gibi harcama alanınıza en uygun kredi kartını seçmeniz daha faydalıdır. Diğer bankalarda olduğu gibi QNB Finansbank kredi kartlarında da oldukça farklı özelliklere sahip kartlar bulunmaktadır.

 • CardFinans Classic Kart: Yukarıda bahsettiğimiz genel özelliklerin hepsini kapsayan standart kredi kartıdır.
 • CardFinans Xtra: Duty Free’den yapacağınız bütün 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. 50 TL ve üzeri yapılan tek çekim harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • CardFinans Emekli Kredi Kartı: Eczane ve market harcamalarında emekliler için yıllık olarak 360 TL’ye kadar indirim imkanı tanınmaktadır. Yıllık kart ücreti ödememek için kartınızdan 1 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterlidir.
 • CardFinans Hemşire Kart: Sağlık çalışanları için sunulan avantajlı kampanyalar barındıran bir kredi kartıdır.
 • CardFinans Fix: Yıllık kart ücreti alınmayan aidatsız bir kredi kartıdır. Classic CardFinans kredi kartının bir çok önemli özelliğini taşımaktadır. 50 TL ve üzeri tek çekim harcamaları taksitlendirebilirsiniz. (bkz. Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar)
 • Taraftar Kredi Kartları: Fernerbahçe, Bursa Spor ve Trabzon Spor taraftarları için sunulan kredi kartıdır. Kartların önemli özelliği ise harcama yaptıkça takımıza maddi bir destekte bulunuyor olmanızdır.
 • QNB First Kredi Kartı: First Kart sahipleri ETS’den alacağı uçak biletlerini bedavaya getirebilir. (1.500 TL’ye kadar.) Ayrıca kart sahipleri; araç kiralama, kitap siparişi, Ayrıcalıklı Digiturk kampanyaları ve kuru temizleme hizmeti gibi bir çok kampanyadan yararlanabilmektedirler.
 • Miles&Smiles: Türk Hava Yolları üzerinden alacağınız her uçak biletinde mil kazanırsınız. Aldığınız biletin her 1 TL’si için 1 Mil biriktirmiş olursunuz. Oldukça fazla mil kazandıran bir kredi kartıdır. Ayrıca uçak bileti ödemelerinizi 6 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Güncel CardFinans Kredi Kartı Kampanyaları – Aralık 2020

 • Yeni yıla girmeden giyim, oyuncak, kozmetik ve restoranlarda tek seferde yapacağınız her 125 TL alışveriş için 10 TL değerinde para puan kazanabilirsiniz. (1-31 Aralık 2020)
 • Market harcamalarınız kazandırıyor! Aralık ayının sonuna kadar market alışverişlerinizde yaptığınız harcamaların %10’u kadar indirim kazanabilirsiniz. İndirimden yararlanmak için tek seferde en az 125 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. (1-31 Aralık 2020)
 • IKEA’dan ağustos 2021 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde peşin fiyatına 6 taksit imkanından yararlanmayı unutmayın. (Son 31 Ağustos 2021)
 • Morhipo’da yapacağınız alışverişlerinizi peşin fiyatına 9 taksit ile ödeyebilirsiniz. (1-31 Aralık 2020)
 • Media Markt’ta QNB Finansbank Poslarında yapacağınız alışverişlerde 12 aya kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz. (1-31 Aralık 2020)
 • Doğalgaz faturalarınızı İGDAŞ veya igdas.com.tr üzerinden CardFinans kredi kartınızla yapmanız durumunda ücretsiz 2 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. (Son 31 Mayıs 2021)
 • Yukarıdaki kampanyaların detaylarına ve diğer avantajlı kampanyalara buradaki Kampanyalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Yıllık Kredi Kart Ücretleri

KartAsıl KartEk Kart
CardFinans Classic143 TL71.5 TL
CardFinans Gold162 TL81 TL
CardFinans Platinum184 TL92 TL
CardFinans Xtra184 TL92 TL
CardFinans FixAidatsızAidatsız
CardFinans GO (Öğrenci)39 TL39 TL
Hemşire Kart
QNB First/Xclusive251 TL125.5 TL
CardFinans Emekli44.5 TL22.25 TL
CardFinans Taraftar143 TL71.5 TL

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme işlemi için ilk yol banka müşteri hizmetlerini aramaktır. 0850 222 0 900 numaralı müşteri iletişim merkezi üzerinden başvurunuz ile ilgili detaylı bilgileri edinebilirsiniz. İkinci ve daha hızlı yol ise internetten sorgulamaktır. İnternet sitesi üzerinden bilgi edinmek için buradaki başvuru sorgulama sayfasına gidebilirsiniz. Banka müşterisi olanlar mobil uygulama veya internet şubesine giriş yaparak “Başvurularım” alanından başvuru sonucu sorgulama işlemi yapabilirler.

Kredi kartı başvuruları bankalar tarafından değerlendirmeye tabi tutulurlar. Başvurunuza ait sonuçlar olumlu veya olumsuz olarak SMS tarafınıza bildirilmektedir. Bu yüzden kart başvuru yaparken aktif cep telefonu numaranızı girmeniz büyük önem taşımaktadır.

CardFinans Kredi Kartı Hakkında Sorular

Kredi kartı Başvurum Ne Zaman Sonuçlanır?

Yapmış olduğunuz kredi kartı başvurusu banka tarafından değerlendirilerek en kısa süre içerisinde size dönüş sağlanır. Bu süre işlem yoğunluğuna göre değişebilir.

SMs ile başvuru Ücretli Mi?

SMS ile kredi kartı başvurusu yapmanız halinde 0,65 TL tutarında bir ücretlendirmeye tabi tutulursunuz. Bu fiyat bütün operatörler için geçerlidir.

Hangi Kredi Kartını Almalıyım?

Harcama alışkanlığınız hangi sektöre yönelikse o sektör için avantaj sunan kredi kartını seçmelisiniz. Örneğin uçakla bolca seyahat ediyorsanız mil biriktirebileceğiniz kredi kartı sizin için daha uygundur.

Yıllık Ücret Ödenmeyen Kart Alabilir Miyim?

QNB Finansbank’ın yıllık aidat üzeri almadığı Fix kartı deneyebilirsiniz.

QNB Finansbank Mil Biriktiren Kredi Kartı Hangisidir?

Miles&Smiles kredi kartı ile yapmış olduğunuz her harcamada mil biriktirebilirsiniz. THY’den yapacağınız uçak bileti alımlarında her 1 TL için 1 mil biriktirebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusunda Kredi Notuna Bakılıyor Mu?

Kredi başvurularında olduğu gibi kredi kartı başvurularında da kredi notunun önemi oldukça büyüktür. Fakat kredi notunuza göre bankanın size kredi kartı verip vermeyeceği tamamen kendi inisiyatifindedir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Yaş Sınırı Kaçtır?

Kredi kartı alma yaş sınırı bütün bankalarda olduğu gibi QNB Finansbankta’da 18 ile sınırlıdır. 18 yaşından küçükler için kredi kartı verilememektedir.

Taksitli Nakit Avansın Vadesi Kaç Ay?

CardFinans kredi kartınızla %1,59 oranı ile taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. 6, 9 ya da 12 ay vadeli olarak ATM veya şubelerden nakit çekebilirsiniz.

Bu yazı, güncel 02.01.2021 tarihinde tarafından Kredi Kartları kategorisi için yazıldı.

"QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (SMS ile Bütün CardFians Kartlar)" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu (SMS ile Bütün CardFians Kartlar)" Yazısı İçin Hiç Yorum yapılmamış

Bu konu hakkında herhangi bir soru sorulmamış. Yukarıdaki bölümden konu hakkındaki sorularınızı veya görüşünüzü yazabilirsiniz.