Uygun Krediler

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu (Bonus Card Avantajları)

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu (Bonus Card Avantajları)

İNG Bonus Kredi Kartı Sayfamızda Neler Var?

 • İNG Bank kredi kartı avantajları
 • Kart başvurusu kanalları (SMS)
 • ING kredi kartı çeşitleri
 • Diğer bankaların avantajlı kredi kartları
 • Güncel Bonus kredi kartı kampanyaları
 • ING Bonus yıllık kart ücretleri
 • Kart başvuru sonucu sorgulama

ING Bank’ın bir çok kredi kartı türü bulunmaktadır. Yazımızın devamında da görebileceğiniz gibi bu çeşitlilik size en uygun olan kredi kartını seçme imkanı tanıyacaktır.

ING Bank Avantajlı Bonus Kart Özellikleri!

 • ING Bonus anlaşmalı olan 100’lerce markada size özel indirim fırsatları sunulmaktadır.
 • İlk defa ING Bonus kart başvurusu yapan kişiler %20 ekstra bonus puan biriktirerek toplamda 100 TL’ye kadar puan kazanabilirler. (Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.)
 • Harcadıkça kazandığınız bonus puanları anında harcayabilirsiniz veya biriktirerek ileri dönemdeki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.
 • Standart ING Bonus kredi kartınızla 12 ay boyunca her ay minimum 75 TL Bonus puan biriktirerek daha çok avantaja sahip olan Bonus Plus kredi kartına geçebilirsiniz.
 • Kredi kartınızla internetten güvenli ve hızlı alışverişler yapabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 1. SMS ile kart başvurusu: Klasik bonus kart başvurusu için KART yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 2205’e mesaj gönderebilirsiniz. ING Pegasus BolBol kart başvurusu için PGSKLASIK yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı yazıp 2205’e SMS göndermeniz yeterlidir.
 2. İnternet Sitesi Üzerinden Başvuru: Burada bulunan başvuru formunu doldurarak internet sitesi üzerinden anından kredi kartı başvurunuzu bankaya gönderebilirsiniz.
 3. ATM ve Banka Şubeleri: Dilerseniz INB Bank ATM’leri üzerinden veya banka şubeleri üzerinden de kart başvurusu yapabilirsiniz.
 4. ING Bank Müşteri Hizmetleri: Müşteri iletişim merkezi üzerinden kart başvurusu yapılamamaktadır. Başvuru için yukarıdaki adımları uygulayınız.

ING Bank Kişiye Özel Kredi Kartı Çeşitleri!

 1. İNG Bonus Classic Kart: Yukarıda özelliklerini sıraladığımız ve harcadıkça bonus kazandığınız kredi kartıdır. Harcamalarınızda ki her 1 Bonus puanı 1 TL’ye denk gelmektedir.
 2. Light Kart: Yıllık ücret kesinti olmayan bir kredi kartıdır. Light kart ile yapacağınız peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme özelliği ile bölebilirsiniz. Kart ücreti almayan diğer bankaların aidatsız kredi kartları sayfasını incelemenizi öneririz.
 3. Turuncu Ekstra: Kartınızla her ay 750 TL ve üzerinde harcama yapma sözü verirseniz avantajlı turuncu ekstra kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
 4. ING Pegasus BolBol Classic Kredi Kartı: Yapacağınız her 5 TL’lik harcama için 1 BolPuan kazanabilirsiniz. 100 BolPuan ise 1 TL’ye tekabül etmektedir. Yani her 100 TL’lik harcamanıza 1 TL BolPuan kazanırsınız.
 5. Bonus Ek Kart Kampanyası: Asıl kartınıza bağlı olarak çıkaracağınız her ek kart için 5 TL bonus kazanırsınız. 6 aydan önce ek kart kapatma işlemi uygularsanız hesabınıza tanımlanan bu bonus puan geri alınmaktadır.
 6. İNG Bonus Sanal Kart: Asıl kartınıza bağlı olarak çıkaracağınız sanal kartınızla internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz alışverişlerinizde asıl kart bilgilerinizi korumuş olursunuz.
 7. ING Bonus Anında Kart: Sadece şubeler üzerinden kimlik belgesi ile başvuru yapıp ve 5 dakika içerisinde kartınızı teslim alabilirsiniz. 5 dakika içerisinde verildiği için kart üzerinde kimlik bilgileri yer almamaktadır.

İNG Bank Güncel Kredi Kartı Kampanyaları Nelerdir?

 • Turuncu Ekstra kart sahipleri ZUBİZU uygulaması üzerinden ödeme yaparak alacakları 150 TL’lik yakıt harcamalarında 15 TL hediye yakıt, toplamda 90 TL’ye kadar hediye yakıt kazanabilirler.
 • Hepsiburada.com üzerinden yapacağınız pet shop ve market alışverişleriniz 200 TL ve üzerinde olursa anında 20 TL indirim kazanırsınız. (Son gün 31 Temmuz)
 • Trendyol’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızda kargo bedava.
 • Turuncu ekstra kart sahileri aylık 750 TL ve üzeri harcama sözlerine karşı ING Vadeli Hesap‘tan +%2 faiz getirisi elde ederler.
 • Cuma, cumartesi ve pazar günleri Turuncu Ekstra Visa Platinum kart sahipleri Zubizu restoranlarında %10 indirim kazanırlar.

› Tüm Kampanyalar

ING Bank Yıllık Kart Ücretleri Ne Kadar?

KartAsıl KartEk Kart
ING Bonus Standart144 TL72 TL
ING Bonus Plus167 TL83,5 TL
ING Bonus Premium167 TL83,5 TL
ING Bonus Platinum188 TL94 TL
ING Pegasus BolBol Classic83 TL41,5 TL
ING Pegasus BolBol Premium226 TL113 TL
ING Bonus Özel Bankacılık188 TL94 TL
ING Bonus Business192 TL192 TL
ING Kobi Kart192 TL192 TL

ING Bank Kart Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

ING bank kredi kartı başvuru yaptıysanız ve başvurunuzun akıbetinden hala haberdar değilseniz. Burada bulunan sayfaya giderek başvuru esnasında yazmış olduğunuz bilgileri girerek sorgulama yapabilirsiniz. Kart başvurusu yaptıktan sonra baya bir süre geçtiyse eğer buradan sorgulamak yerine direkt müşteri hizmetleri ile görüşerek konu hakkında detaylı bilgi edinmenizi öneririz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veriyor Mu?

ING Ban ev hanımlarına kredi kartı kampanyası şimdilik bulunmamaktadır. Fakat belirli bir gelire sayfamızda detaylı bir şekilde incelediğimiz Bonus kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

SMS ile Başvuru Yapabilir Miyim?

Evet. İstediğiniz kredi kartına SMS ile başvuru yapabilirsiniz. SMS başvuru adımlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Kullanabilir Miyim?

12 aya varan vadelerde taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. İNG Bonus taksitli nakit avans faiz oranı %1,25’tir.

Çalışmıyorum Kredi Kartı Alabilir Miyim?

Kredi kartı onayı almak kredi onayı almaktan daha kolaydır. Bankalar tarafından son 5 yıl içerisinde kara listeye alınmadıysanız kredi kartı onayı almanız biraz daha kolay olabilir.

Bu yazı, güncel 08.07.2020 tarihinde tarafından Kredi Kartları kategorisi için yazıldı.

"ING Bank Kredi Kartı Başvurusu (Bonus Card Avantajları)" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"ING Bank Kredi Kartı Başvurusu (Bonus Card Avantajları)" Yazısı İçin 1 Yorum Yapılmış

 1. semine dedi ki:

  Bonus kart almak istiyorum ama nereden ve nasıl başvuru yapacağım. Bana konu hakkında bilgi verir misiniz.

AkbankDenizbankQNB FinansbankGaranti Bankası
HalkbankING BankKuveyt TürkŞekerbank
TEBİş BankasıVakıfbankYapı Kredi
Ziraat BankasıZiraat Katılım