Uygun Krediler

Hakkımızda

Can Hakkı

Kurucu

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Finans bölümünden mezun oldu. Web dünyasında kendini geliştirdi ve en iyi olduğu işi yapmaya başladı.

e-mail / LinkedIn

Cenk İşçiler

Editör

Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu olan Cenk İşçiler, 2020 yılında yazar ekibine dahil oldu. Yaptığı araştırmalarla ziyaretçilerimizin sorularına kısa ve hızlı çözümler buldu.

e-mail / Twitter / LinkedIn İnstagram

Gökhan Özdemir

Editör & Sosyal Medya

Atılım Üniversitesi ekonomi bölümünde eğitimine devam eden Can, bilgilendirici içerikleriyle ziyaretçilerimizin bilgi sahibi olmasını sağlıyor.

e-mail / Twitter / LinkedIn İnstagram

Tuğçe Kemer

Editör

Bankacılık alanında yaşanan güncel gelişmeleri yakından takip eden Tuğçe, en doğru kredi faiz oranlarını ziyaretçilerimizle buluşturmaktadır.

e-mail / Twitter / LinkedIn İnstagram

Çalışmalarımız Hakkında

NEDEN BİZ?

Uygun Krediler olarak bankalardan tamamen bağımsız olarak çalışmaktayız. Buda sitemizdeki karşılaştırmaların tamamen objektif olarak ele alınmasını sağlamaktadır.

KATEGORİLERİMİZ NELER?

Önceliğimiz bütün tüketici kredileri ve mevduat ürünleridir. Kredi kartları ve bankacılık işlemlerinin yanı sıra devlet destekleri ve çiftçi kredileri hakkında bilgilerde yazmaktayız.

NE KADAR GÜVENİLİR BİR PLATFORMUZ?

Uygun Krediler olarak hiçbir kullanıcımıza yatırım tavsiyesi veya kredi yönlendirmesi yapmamaktayız. Verdiğimiz bilgiler bankaların kurumsal internet siteleri üzerinden edinilen bilgiler ışığında aktarılmaktadır.

EKİBİMİZ NE YAPAR?

Ekibimiz, yaptığı işi seven ve bu konuda sürekli gelişim tutkusu besleyen bireylerden oluşmaktadır. En güncel bilgileri ziyaretçilerimizle anında paylaşarak memnuniyet odaklı çalışan bir ekibe sahibiz.

Facebook – Twitter – Pinterest – LinkedIn – YouTube – İnstagram – Reddit

Bu yazı, 30.12.2020 tarihinde tarafından yazıldı.

"Hakkımızda" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"Hakkımızda" Yazısı İçin Hiç Yorum yapılmamış

Bu konu hakkında herhangi bir soru sorulmamış. Yukarıdaki bölümden konu hakkındaki sorularınızı veya görüşünüzü yazabilirsiniz.