Uygun Krediler

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu (Deniz Bonus AVANTAJLARI)

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu (Deniz Bonus AVANTAJLARI)

Denizbank kredi kartı başvurusu için bütün yolları bu sayfa üzerinden bulabilirsiniz. Bankanın bir çok farklı özellikler taşıyan kredi kartı bulunmaktadır. Bunun sebebi ise bankanın bir çok harcama alışkanlığına göre bol puanlı kredi kartı vermesidir. Taraftar kartlarından, emekli kredi kartlarına kadar bir çok meslek grubuna veya harcamaya özel kredi kartı bulunmaktadır.

Bilgilendirme: Sayfamızın sonunda diğer bankaların kredi kartlarını da inceleyerek en doğru banka ve kart seçimini yapabilirsiniz. Kredi kartlarıyla ilgili sorularınızı aşağıdaki bölümden bizlere sorabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartlarının Önemli Özellikleri

 • Denizbank Bonus kartı ile aylık belirli miktarda harcama sözü verenler için 200 TL Bonus hediye edilmektedir.
 • Yurtiçinde ve yurtdışında yapmış olduğunuz bütün harcamalardan Bonus kazanabilirsiniz.
 • Kazanılan Bonus puanları 250.000’den fazla Bonus program ortağı bulunan iş yerlerinde harcayabilirsiniz.
 • Biriktirdiğiniz her 1 Bonus, 1 TL değerindedir.
 • indirimkartimda.com adresi üzerinden sadece Deniz Bonus sahiplerine özel indirimli ürünlerden yararlanabilirsiniz.
 • Ayrıca Amerika’ya gittiğiniz zamanlarda indirimli alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz. (denizamerikada.com üzerinden bilgi edinebilirsiniz.)
 • Deniz Gold kredi kartı ile 250 TL’ye kadar temassız ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.
 • Deniz Bonus Gold kredi kartı sahipleri her ay 2.000 TL ekstreyi geçtiklerinde ekstra %25 fazladan Bonus kazanırlar.
 • Deniz Bonus Gold sahibiyseniz kredi kartı limitinizin %100‘üne kadar nakit avans kullanabilirsiniz.
 • Deniz Bonus Platinum kullanıyorsanız ekstre tutarınız 4.000 TL’nin üzerinde olursa ekstra %50 fazladan Bonus kazanırsınız.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu: SMS ve İnternetten

SMS ile hızlı bir şekilde Deniz Bonus kart başvurusu yapabilirsiniz. Telefonunuzdan SMS ile başvuru yapmak için KKART yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı yazıp 3280‘e mesaj gönderebilirsiniz. SMS ile başvuru işleminde banka tarafından aranarak başvuru hakkında bilgiler verilecektir. Başvuru sonucunuzu kendiniz sorgulamak isterseniz yazımızın devamına sorgulama detaylarını görebilirsiniz.

Denizbank mobil veya internet şubesi kullanan müşteriler her iki platform üzerinde de kart başvurusu yapabilirler. Başvurular bölümünden kart talebinde bulunabilirsiniz. Denizbank müşterisi değilseniz aşağıdaki alternatif başvuru seçeneklerini deneyin.

Bonus Kart Başvurusu İçin Diğer 3 Alternatif

 1. Denizbank ATM’sinden Başvuru: Denizbank bankamatikleri üzerinde de başvurular bölümünden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 2. Müşteri Hizmetlerinden Başvuru: 0850 222 0 800 numaralı müşteri iletişim merkezine arayarak Denizbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 3. İnternet Sitesi Üzerinden Kart Başvurusu: Buradaki Denizbank başvuru sayfasına girerek gerekli bilgileri doldurmanız neticesinde kredi kartı başvuru talebinizi bankaya gönderebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Kampanyaları – Aralık 2020

 • Deniz Bonus kredi kartına başvuran ve kredi kartı onaylanan herkese 200 TL değerinde Bonus hediye.
 • Deniz Bonus kart sahipleri 12 aya kadar taksitli nakit avans kullanırken ödemelerini 3 ay erteleyebilirler. Aylık faiz oranı %1,59’dur.
 • Afili Bonus kredi kartlarıyla Türkiye’nin her yerinde sabah kahvaltılarında %30 indirim fırsatı.
 • Bonus kredi kartınızla yapmış olduğunuz peşin harcamaları 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz.
 • Aylık belirli miktarda harcama sözü vererek ekstra Bonus kazanın! (Her 1.000 TL’lik harcama da 200 TL)
 • Emekli Bonus kredi kartı sahipleri otomatik ödeme talimatlarını ücretsiz olarak yapabilirler.
 • Taraftar kredi kartı başvurularında harcama yaparak takımınıza da destek olabilirsiniz.
 • Listemizde yer alan kampanyaların detayları için buradaki Kampanyalar bölümüne gidebilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Ailesi:

 • Standart Bonus Kart: Denizban’ın standart bonus kredi kartıdır. Klasik, Gold ve Platinum olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunmaktadır. En çok başvuru yapıla kartlar arasında yer almaktadır.
 • Afili Bonus Kart: Yıllık kart ücreti ödemeden alabileceğiniz bir kredi kartıdır. Afili Bonus Platinum sahibiyseniz harcamalarınızda ekstra Bonus puan kazanabilirsiniz. Türkiye’deki bütün restoranlarda pazar kahvaltılarında ve sinema, tiyatro biletlerinde %30 bonus puan kazanabilirsiniz. Yıllık ücret almayan diğer kartlar için aidatsız kredi kartı veren bankalar bölümüne gidebilirsiniz.
 • Taraftar Kredi Kartları: Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor, ES ES, Mersin İdman Yurdu, Manchester United ve Denizlispor taraftarlarına özel kredi kartlarıdır. Klasik Bonus kartın bütün özelliklerine sahip olabilir ve harcadıkça Bonus biriktirebilirsiniz.
 • Emekli Bonus: Emeklilerin harcamalarına göre indirimler uygulana kredi kartıdır. Otomatik fatura ödeme talimatlarında %10 indirim kazanabilirsiniz. Bu ödemelerden hiç bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca Bonus kartın bütün özelliklerine de sahiptir.
 • D-Şarj Bonus: Öğrenciler için tasarlanan bu kredi kartı ile 6 ay boyunca aylık 200 TL harcama sözünüze 10 TL ekstra Bonus puan hediye. Türkiye’deki bütün cafe ve restoranlardan yapılan harcama da %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. Diğer kartlar için Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar bölümüne gidebilirsiniz.
 • Aidatsız Net Kart: Yıllık kredi kartı ücreti ödemezsiniz. Ayrıca Bonus kartlarda olduğu gibi artı taksit ve ekstre Bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz. 250 TL’ye kadar temassız ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Denizbank Kart Ücretleri Listesi 2020

Kart İsmiKart ÜcretiEk Kart Ücreti
Bonus Kart135.5 TL67.5 TL
Bonus Gold148.5 TL74 TL
Bonus Platinum172 TL86 TL
Afili Bonus Platinum172 TL86 TL
Taraftar Kartlar135.5 TL67.5 TL
Emekli Bonus67.5 TL33.5 TL
D-Şarj3.5 TL0 TL

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama Ekranı

Yukarıda vermiş olduğumuz kart başvuru yollarından yapmış olduğunuz işlemler neticesinde en kısa sürede tarafınıza olumlu veya olumsuz bir dönüş sağlanmaktadır. Başvurunuzun hangi aşamada olduğu sorgulamak için internet üzerinden takip edeceğiniz bir alan bulunmamaktadır. Bu yüzden müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek konu hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurum Ne Zaman Sonuçlanır?

Bu konuda herhangi kesin bir bilgi olmamakla beraber bankanın işlem yoğunluğuna göre kart başvurunuz en kısa süre içerisinde değerlendirilip tarafınıza bilgi sunulacaktır.

Ev Hanımıyım Kredi Kartı Alabilir Miyim?

Bankalar kredi kartı verirken aylık gelir durumunu ve kredi sicilini göz önünde bulundurur. Belgelenebilir belirli bir geliriniz varsa kart sahibi olabilirsiniz. Kart onaylama tamamen bankanın kendi inisiyatifinde olan bir şeydir.

Asıl Kart Üzerine Ek Kart Çıkarmak Ücretli Mi?

Ek kart ücretleri genellikle bağlı olacağı ana karta ait yıllık ücretin yarısı kadar bir yıllık ücret ile verilmektedir. Örneğin ana kartın yıllık aidatı 100 TL ise bu kart üzerine çıkaracağınız ek kartın ücreti 50 TL olmaktadır.

Bu yazı, güncel 02.01.2021 tarihinde tarafından Kredi Kartları kategorisi için yazıldı.

"Denizbank Kredi Kartı Başvurusu (Deniz Bonus AVANTAJLARI)" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"Denizbank Kredi Kartı Başvurusu (Deniz Bonus AVANTAJLARI)" Yazısı İçin Hiç Yorum yapılmamış

Bu konu hakkında herhangi bir soru sorulmamış. Yukarıdaki bölümden konu hakkındaki sorularınızı veya görüşünüzü yazabilirsiniz.