Uygun Krediler

Bonus Flexi: Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri ve Başvuru

Bonus Flexi: Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri ve Başvuru

Garanti Bonus Flexi Kart Nedir?

Bonus Flexi; yıllık kredi kartı ücreti alınmayan, bonus kart programlarına dahil olan ve harcadıkça bonus puan kazanan bir kredi kartıdır. Biriken bonus puanlarınızla program ortağı olan iş yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayfamızda felxi kart hakkında bütün özelliklere ve başvuru detaylarına ulaşabilirsiniz.

Bonus kartınızla her ay 1 adet kampanyaya katılım sağlayarak ve kampanya koşullarını yerine getirerek 1 yıl içinde 500 TL’ye varan puan kazanabilirsiniz. Yıllık ücret almayan diğer kartlar için aidatsız kredi kartı listesi sayfasına gidebilirsiniz.

Bonus Flexi Kart Başvurusu

Kredi kartı başvurusu için 4 farklı yol bulunmaktadır.

 • İnternet Şubesi/Mobil Bankacılık: Garanti internet bankacılığı üzerinden veya mobil uygulama üzerinden kart başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden yaptığınız başvurular daha çabuk işleme alınabilmektedir.
 • İnternet Sitesi: Banka müşterisi olmayan kişilerin hızlı başvuru yapabilecekleri bir yoldur. Burada ki başvuru sayfasına giderek gerekli bilgileri doldurup kart talebinde bulunabilirsiniz.
 • Müşteri Hizmetleri: Garanti müşteri hizmetleri üzerinden de kart başvuru talebinizi gönderebilirsiniz. (tel: 444 0 333)
 • Garanti BBVA Şubeleri: Yukarıda ki başvuru seçeneklerinden ayrı olarak şubeye giderek de kart başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bonus Flexi Avantajlı Özellikleri

 • Bütün Garanti Bonus kredi kartlarıyla yapmış olduğunuz harcamalarda 1 Bonus puan 1 TL değerindedir.
 • Peşin olarak yaptığınız alışverişlerinizi kart bünyesinde taksitlendirebilirsiniz. (Yazımızın devamında detaylı olarak açıkladık.)
 • Bu ay içerisinde yapmış olduğunuz bütün peşin ödemelerinizi bir sonraki aya erteleyebilirsiniz.
 • Sabit taksitlerle ödeyebileceğiniz, uygun faizli ve ücretsiz bir şekilde nakit avans kullanabilirsiniz.
 • Ödemekte güçlük çektiğiniz ekstrelerinizi bir sonraki aya erteleyebilirsiniz.
 • Vadesiz hesabınızda para olmadığı durumlarda kredi kartınızdan hesabınıza EFT veya Havale yapabilirsiniz.

Peşin Ödemeleri Taksitlendirme

Peşin olarak yapmış olduğunuz 50 TL ve üzerinde ki bütün harcamalarınızı 2, 3, 5, 6, 8 veya 11 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksitlendirme işlemleri KKDF ve BSMV hariç %1.25 faiz oranı ile yapılmaktadır. Sonradan taksitlendirme işlemi alışveriş esnasında tarafınıza iletilen SMS onayı ile gerçekleştirilebilir. Taksitlendirme SMS’i gelmediği durumlarda ise harcamanızın ekstreye yansımasından önce Garanti müşteri hizmetleri üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

50 TL ve üzeri peşin alışverişleri erteleme işlemi %1.25 faiz oranı yapılabilmektedir. 1, 2 veya 3 aya kadar kart borcu erteleme işleminden yararlanabilirsiniz. Harcamanız ekstreye yansımadan önce internet şubesi üzerinden İşlem Ertele’ye başvuru yapabilirsiniz.

Temassız Ödeme Limiti

Bonus Fexi kart temassız ödeme limiti 250 TL’dir. 250 TL’ye kadar olan bütün ödemelerinizi şifre girmeden anında ödeyebilirsiniz. Kredi kartı şifrenizi tuşlayarak vakit kaybetmek ya da yanınızda bozuk para taşımak istemiyorsanız Bonus Trink, “Öde ve Geç” özelliğiyle sizlere yepyeni bir ödeme deneyiminin kapılarını açıyor. Bonus kart temassız ödeme sisteminde, temassız okuyucusu bulunan bütün noktalarda şifre ya da imza ile uğraşmadan çok hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Garanti Trink ile ödemelerinizi kolayca yaparken, Bonus’un sunduğu tüm kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

bonus.com.tr

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Bonus Flexi kart başvurusu yaptıktan sonra başvurunuz banka değerlendirmesine alınmaktadır. Kredi notunuzun ve kredi sicilinizin temiz olması durumunda kartınız onaylanmaktadır. Kart onayının ardından tarafınıza SMS gönderilmektedir. Kartınızın başvuru sürecini yakından takip etmek için buradaki formu doldurup inceleyebilirsiniz.

Bu yazı, güncel 05.07.2020 tarihinde tarafından Kredi Kartları kategorisi için yazıldı.

"Bonus Flexi: Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri ve Başvuru" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"Bonus Flexi: Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri ve Başvuru" Yazısı İçin 2 Yorum Yapılmış

 1. selçuk HARORLU dedi ki:

  Bonus Flexi kartı ile karaca dan 8000 tl peşin alışveriş yaptım banka nın bu karta taksit kanpanyası yok dediler bu doğrumu

 2. Hasan Kadan dedi ki:

  Kullanmış olduğum kart aidatı olmayan temassız özelliği olmayan Bonus fleksi kartımı kard aidatı olmayan temassız özelliği olan Bonus flexi kartı ile değiştirebilir miyim