Uygun Krediler

Mobil ve İnternet Bankacılığı

İnternet Bankacılığı – SSS

İnternet Bankacılığı Nedir?

Şube üzerinden yapılabilen bir çok işlemin mobil uygulama veya banka internet sitesi üzerinden yapılabilme işlemlerinin tamamıdır. Detaylı bilgi edinmek isterseniz için internet bankacılığı nedir? yazımızı inceleyebilirsiniz.

İnternet Şubesi Nasıl Açılır?

İnternet şubesi, sadece banka şubeleri üzerinden açılabilmektedir. Hesap açma işleminde sizin için geçici bir şifre oluşturulur. Bu şifreyi kullanarak giriş yaparsınız. Başvuru işleminde aktif olarak kullandığınız cep telefonu numaranızı vermelisiniz. Aksi halde giriş işlemlerindeki onay SMS’i tarafınıza ulaşamaz ve internet şubesine giriş sağlayamazsınız.

Şifremi Nasıl Yenileyebilirim?

Giriş ekranında “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklayarak şifre yenileme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa üzerinden gerekli bilgilerinizi girerek yeni şifrenizi anında oluşturabilirsiniz.

Kredi veya Kredi Kartı Başvurusu Yapabilir Miyim?

Mobil bankacılık üzerinden neredeyse bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kredi, kredi kartı başvurusu yapabilir hatta saniyeler içerisinde vadeli hesap bile açabilirsiniz.

EFT veya Havale Yapabilir Miyim?

Evet. Öyle ki internet şubesi üzerinden yapılan EFT işlemlerinde daha az ücret ödenmektedir. Bizde ziyaretçilerimize EFT ve havale işlemlerini internet şubesi üzerinden yapmalarını tavsiye ediyoruz.

İnternet Bankacılığı Kullanmak Ücretli Mi?

Hayır. İnternet şubesi kullanımı banka tarafından tamamen ücretsiz olarak sağlanan bir hizmettir. Hiç bir yıllık aidat vs alınmamaktıdır.

AkbankDenizbankQNB FinansbankGaranti Bankası
HalkbankING BankKuveyt TürkŞekerbank
TEBİş BankasıVakıfbankYapı Kredi
Ziraat BankasıZiraat Katılım