Uygun Krediler

Biz Kredi Çekelim Siz Ödeyin Kredi Sistemi Nedir?

Biz Kredi Çekelim Siz Ödeyin Kredi Sistemi Nedir?

Acil şekilde paraya ihtiyacınız var fakat çeşitli sebeplerden kredi çekemiyor musunuz? Bu noktada sizleri çok önemli bir konuyla tanıştırıyoruz. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi. Finans ve ekonomi oldukça karmaşık bir alan olmasına karşılık içerisinde çok fazla ince sistemler bulundurur.

Günümüzde bankalarla çalışamayacak durumda olan insanlar genellik mafyavari insanlar olan tefecilerden borç almakta ve fahiş rakamları geri faizle beraber ödemektedirler. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin sisteminde ise kurumsal kimlik ve firmalarla çalışabilirsiniz. Bu danışmanlık şirketleri sizin istediğiniz miktar krediyi sizin yerinize bankalardan kendi adlarına çekerler. 

Sizinle legal yollardan bir anlaşmaya vararak tefecilerden çok düşük bankalardan bir kademe yüksek faizle sizlere teslim edeler. Bu danışmanlık şirketleri pek çok devlet kurumu tarafından denetlenmekte ve kullanılmasına karşı çıkılmamaktadır. Herşey yasaldır ve güvenli şekilde ilerler.

Bu danışmanlık şirketleri bizlere ne kadar kredi imkanı sunarlar?

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin mantığı ile çalışan danışmanlık şirketleri ile henüz ilk defa bir alış-veriş içine girecekseniz alacağınız meblaları çok yüksek tutabilirsiniz.

Bu şirketler kendileriyle çalışmanızı sağlamak için sizlere büyük fırsatlar ve düşük faizlerle kredi sağlayabilirler. Burda ki temel ve önemli nokta karşınızda bulunan şirket yetkilisine kendisini tatmin edecek cevaplar vermektedir.

Aynı şekilde sizin de karşınızda ki şirketi daha iyi anlayabilmeniz açısından onunda sizi karşı tutumu son derece önemlidir. Danışmanlık şirketleri arasında kötü niyetli olan insanlar bulunabilir. Bunlara karşı dikkatli olmakta fayda vardır.

İlginizi Çekebilir: Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2023 (ARAŞTIRDIK!)

Bu danışmanlık firmalarınız nerede bulurum?

Metropol diyerek tabir ettiğimiz pek çok büyükşehirlerde kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi ile hareket eden danışmanlık şirketleri oldukça fazladır. Kırsal kesimlerde ise yeni yeni açılmakta olup tarayıcınızdan bulunduğunuz ilin ismini ve biz çekelim siz ödeyin şirketleri şeklinde aratırsanız çok daha somut bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu danışmanlık şirketleri tehlikeli midir?

Pek çok tefecinin aksine bu danışmanlık şirketleri oldukça kurumsal ve güvenlidir. Genelde devlet kontrolü altında olduğu için herhangi bir tehlikesi yoktur.

En Kolay Kredi Veren Bankaları Denediniz Mi?

Günümüzde bankaların pek çoğu kredi vermek için insanlardan onlarca evrak ve şart talep ediyor. Bu talepleri karşılayamadığınız durumlarda ise kredi talebiniz reddediliyor. Peki böyle durumlarda ümidimizi kesecek miyiz? Elbette ki hayır. Sizler için hazırlamış olduğumuz en kolay kredi veren bankalar listesinden size en uygun olan bankayı bulup kredinizi çekebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi 2021 (Anında Başvuru)

Buyrun listeye geçelim;

  • N Kolay Kredi (Aktif Bank)

Aktifbank sizlerden evrak dahi talep etmiyor. Hiç bir kefil istemiyor.

  • Enpara.com

Evrak talebi veya kefil talebi yok. Anında kredi imkanlarına sahip.

  • ING Bank

Kefilsiz, koşulsuz, evraksız anında hızlı kredi işlemleri ile sizlere hizmet veriyor.

  • Cepte TEB

Evrak, kefil, şart, önkoşul hiçbir şey yok. En hızlı şekilde kredi almak için TEB bankasının cep uygulamasını kullanabilirsiniz.

10.000 TL Kredi Veren Bankalar

  • QNB Finansbank

%1.65 faiz oranları ile aylık 325 TL taksit imkanları sunuyor. 48 ay vade imkanı ile toplamda geri ödediğiniz para dosya masrafları ile beraber 15.637 TL.

  • Türkiye İş Bankası

Faiz oranları 1.59 olarak belirlenmiş şekilde. Aylık ödeme tutarı 320 TL. Totalde bankaya geri ödemiş olacağınız para ise 15.409 Türk Lirası. Vade imkanı 48 ay.

  • Cepte TEB

Diğer bankalar arasında en yüksek faiz oranını veren banka TEB. %1.90 oranında faiz ugyuluyor. Aylık ödeme miktarı bu yüzden diğerlerinden fazla olarak 345 TL. Totalde bankaya geri ödeme miktarınız ise 16.554 TL oluyor.

Bu bankalar sayesinde kredi işlemlerinizi çok kolay halledebilirsiniz. Gördüğünüz üzere pek çok banka sizlerden evrak dahi talep etmeden kredi tutarlarınızı hesaplarınıza yatırıyor. Üstelik bazılarında şubeye bile gitmenize gerek yok.

Örneğin CEPTE TEB ile uygulama üzerinden dahi kredinizi talep edip onaylandığı taktirde hesabına yatan parayı en yakın ATM’den çekebiliyorsunuz. Günümüzde kredi çekmek zor değil kredi çekmeyi bilmemek yaygın. Sizlere tüm kredi alanlarında bilgiler sunarak bu algıyı yok etmek için buradayız.

Diğer Kredi Sayfaları:

Bu yazı, güncel 11.09.2023 tarihinde tarafından İhtiyaç Kredisi kategorisi için yazıldı.

"Biz Kredi Çekelim Siz Ödeyin Kredi Sistemi Nedir?" İçin Aşağıdan Soru Sorabilirsiniz.

"Biz Kredi Çekelim Siz Ödeyin Kredi Sistemi Nedir?" Yazısı İçin Hiç Yorum yapılmamış

Bu konu hakkında herhangi bir soru sorulmamış. Yukarıdaki bölümden konu hakkındaki sorularınızı veya görüşünüzü yazabilirsiniz.